Články

Ashamballa.eu oslavuje svoje 2. narodeniny
Milí priatelia, v týchto dňoch náš e-shop Ashamballa.eu oslavuje už svoje 2. narodeniny! Všetkým zákazníkom a fanúšikom ďakujeme za priazeň :) Ako narodeninový darček sme si pre vás pripravili zľavu 30% na celý nákup, ktorú môžete využiť do konca augusta. Pre získanie tejto zľavy je potrebné vo svojom nákupnom košíku zadať zľavový kup&oacu..
HIPANEMA náramky
HIPANEMA náramky - 04/08/2014 - 17:22:31
Hipanema náramky sú novinkou, ktorá upúta každú ženu. Módny svet tieto náramky už pozná od roku 2012. My sa musíme pripraviť, že s každým Hipanema náramkom zaujmeme svoje okolie. Hipanema majú pôvod v brazílskom Riu, kam sa vybrali dve dievčatá Jenny a Delphine z Paríža na návštevu. Brazílske farby a tradície ich natoľko zaujali, že sa ..
0 komentárov
Shamballa náramky pre mužov
Shamballa náramky pre mužov - 02/06/2014 - 11:28:24
Inšpirovali vás domáce alebo svetové osobnosti k noseniu shamballa náramkov, alebo hľadáte niečo originálne čo by vystihlo vašu osobnosť? Shamballa náramky si podmanili doslova celý svet a pozná ich snáď každý. Rozhodne nie sú len výsadou žien – rovnako populárne sú u mužov. Ak sa neviete rozhodnúť pre ten svoj vyberajte podľa farby a vneste tak do svojho života &ua..
0 komentárov
Jar 2014: zažiarte vo farbách!
Jar 2014: zažiarte vo farbách! - 22/04/2014 - 16:56:10
Jar je v plnom prúde a vy chcete byť aj túto sezónu trendy? Okrem šatníka v správnych farbách nezabúdajte ani na svieže doplnky svojho outfitu. Nosia sa volánové blúzky, farebné nohavice a samozrejme výrazné náramky.   Základom je farba Jar 2014 sa nesie v znamení zelenej farby v akomkoľvek odtieni a žiarivej žltej. Svoj šatník a doplnky preto obohaťt..
0 komentárov
Milí priatelia, súťaž o najkrajší shamballa náramok trvala celý jeden mesiac, počas ktorého sme od vás dostali a do súťaže zaradili až 168 krásnych shamballa náramkov! Dnešným dňom súťaž končí a máme tu pre vás jej vyhodnotenie. Výhercovia sú dvaja. Prvým je majiteľ  fotografie náramku s najväčším počt..
0 komentárov
Vážení zákazníci a milí priatelia, mnohí z vás si v našom internetovom obchode objednávajú shamballa materiál – korálky a šnúrky a následne z nich vyrábajú vlastné shamballa náramky (aj podľa nášho návodu). Preto sme sa rozhodli uskutočniť súťaž o najkrajší vlastnoručne vyroben&ya..
1 komentárov
Čo sa skrýva za farbou shamballa náramku?
O psychológii a význame farieb ste už pravdepodobne čítali naozaj veľa. Výklady farieb sa však rôznia v závislosti od zdroja. Aj my sme v jednom z našich článkov už spomenuli, že význam shamballa náramkov je taký, aký mu sami dáte a jedna farba môže mať pre dvoch rôznych ľudí absolútne iný význam. Prečítajte si zopár zauj&..
1 komentárov
Aký je význam shamballa náramkov? - 26/08/2013 - 22:11:22
Ako prví prišli so shamballa náramkami scestovaní bratia a klenotníci Mads a Mikel Kornerupovci. Stvorili vzácne šperky, za ktorými stála myšlienka spájajúca vnútorný mier a múdrosť. A tak vznikli dizajnovo jedinečné šperky, ktoré nepredstavujú len módny trend, ale význam atraktívnych shamballa náramkov sa stretol s&n..
0 komentárov
Čo je to shamballa? - 26/08/2013 - 21:59:29
Shamballa, často označovaná aj ako Shangri-la, predstavuje energiu najvyššej múdrosti, lásky, pokoja a mieru. Ľudstvo ju vraj dostalo do daru v roku 2003 od nanebovzatého majstra St. Germaina, od ktorého ju potom prebral Sanat Kumara. Aký je význam shambally? Hľadáte odpoveď na otázku čo je shamballa a aký má význam? Účinky energie shamballa súvisia s duchovne..
0 komentárov
 

Ashamballa.eu © 2013-2017 - Najnovšie produkty - Najpredávanejšie