Návody

V tejto sekcii nášho e-shopu nájdete užitočné návody na shamballa náramky, vďaka ktorým veľmi jednoducho zvládnete výrobu vlastného shamballa náramku. Bude Vám stačiť už len potrebný shamballa materiál a môžete sa pustiť do vlastnej výroby.

V tomto návode si ukážeme niečo iné, ako shamballa náramky. Tento krásny retiazkový náramok a náušničky sú veľmi jednoduché na výrobu, ako uvidíte v nasledujúcom postupe. Materiál, ktorý potrebujeme: 24x menšie korálky 12x väčšie korálky (+2 na náušnice) retiazku stužku tenký drôtik háči..
0 komentárov
Vytvorenie tohto náramku je o trochu komplikovanejšie, ako vytvorenie klasickej shambally. Preto na úvod odporúčame pozrieť si najprv návod na jednoduchú shamballu, ktorý nájdete tu: http://www.ashamballa.eu/navody/navod-vyroba-vlastneho-shamballa-naramku Avšak pre tých odvážnejších, prinášame aj návod tejto trojitej shambally, krok po kroku, pekne od začiatku. (aj bez predc..
0 komentárov
Ak máte dostatok kreativity a radi vyrábate bižutériu, alebo podobné handmade vecičky, pozrite si náš návod na výrobu shamballa náramkov a vyskúšajte si nejaký vyrobiť sami.  Materiál, ktorý potrebujeme na zhotovenie shamballa náramku: 1x šnúrka dlhá 50cm (1-1,5mm hrubá), 1x šnúrka dlhá 90-120cm - podľa potreby (1-1,5mm hrubá), 1x šnúrka dlhá 30-40cm - podľa potreby (1-1,5mm hrubá), 7x shamballa kryštálová korálka 10mm, 2x hematitová korálka 10mm (na zakončenie), 2x hem..
15 komentárov
 

Ashamballa.eu © 2013-2017 - Najnovšie produkty - Najpredávanejšie